biuro@kredytkonsoldacyjny.elblag.pl Pn-Pt 8-16

Jaka wysokość pożyczki nas interesuje?

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że jeżeli chcemy po raz pierwszy skorzystać z chwilówki, to z pewnością kwota pożyczki jaka zostanie nam tutaj zaproponowana, nie będzie zbyt wysoka. Dzieje się tak dlatego, że firma nas nie zna, a co się z tym wiąże, nie ma pewności, czy bez problemów będziemy wywiązywali się z zobowiązań. Tak samo może się okazać, że podczas zaciągania pierwszej pożyczki, będziemy mieli mniej czasu na jej spłacenie.

Pożyczki proponowane są w różnej wysokości

Musimy przejrzeć oferty kilku firm pożyczkowych, zwłaszcza jeżeli chcemy zaciągnąć pożyczkę w większej kwocie, bo praktycznie firmy te same ustalają, jak dużą pożyczkę chcę przekazać nowemu klientowi. A to oznacza, że fakt iż w jednej firmie, nie możemy pożyczyć takiej sumy pieniędzy, jaka by nas interesowała, nie oznacza, że nie będziemy mogli tego zrobić w innej firmie. Jeżeli zaciągamy już którąś z kolei pożyczkę, to możemy być pewni, że będziemy mogli ją wziąć w większej wysokości, dlatego warto być wiernym jednej firmie pożyczkowej.

Czas na spłatę

To samo co z wysokością pożyczki, będzie działo się z czasem, jaki będziemy mieli na jej spłatę. Im więcej razy będziemy pożyczali nasze pieniądze z jednej firmy, tym z pewnością dłuższy będziemy mogli otrzymać czas na jej spłatę. To oznacza, że nasza miesięczna rata będzie znacznie mniejsza do spłacenia, a więc łatwiej będzie nam to wszystko uregulować.

Warto zobaczyć jak to wszystko działa, tak abyśmy mieli pewność, że faktycznie wszystko dobrze zrozumieliśmy.