biuro@kredytkonsoldacyjny.elblag.pl Pn-Pt 8-16

Najszybciej dostępne pieniądze pomogą Ci spełnić marzenia

W erze konsumpcjonizmu jesteśmy z każdej z możliwych stron atakowani presją posiadania. To jaki mamy dom czy samochód lub jak się ubieramy w oczach społeczeństwa determinuje to kim jesteśmy, jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi i sprawia, że darzą nas szacunkiem. Nie rzadko zdarza się także, że kiedy stać nas na dobra luksusowe na przykład znanej marki dobry garnitur, dostajemy lepsze oferty pracy. Czasami dzięki wydatkom, na które możemy sobie pozwolić poznajemy drugą połówkę – na randce w restauracji przy blasku świec i szampanie. Jesteśmy mniej lub bardziej na nią odporni ale nie ulega wątpliwości, wszyscy poddajemy się w jakimś stopniu działaniu tej presji.

Nie ma nic złego w pożyczce kiedy jest ona inwestycją

Często dotyczy to osób, które aktywnie poszukują pracy i aktualnie pozostają bez zatrudnienia, co za tym idzie bez środków do życia. Łatwiej dostać pożyczkę pozabankową, kiedy nie mamy zatrudnienia niż kredyt w banku. Pracodawca skupia się zazwyczaj na pierwszym wrażeniu i naszych zdolnościach. Oczywistym jest, że jeśli przyjdziemy na spotkanie w starym spranym garniturze i porwanej pod pachą koszuli, lub się spóźnimy bo nie mamy pieniędzy na taksówkę, marne są nasze szanse na pracę. Czasami nie są tu powodem wymagania dotyczące reprezentatywności jakie cechują naszego pracodawcę. To my sami w naszej głowie już wystawiamy sobie negatywne noty. Myślimy: jak mam zostać dyrektorem działu sprzedaży skoro mam na sobie 8 letnią w kilku miejscach cerowaną koszulę a w dodatku się spóźniłem. Wiercimy się i pocimy na krześle siedząc przed pracodawcą i zamiast skupiać się na sile naszej osobowości czy doświadczeniu i innych mocnych stronach jesteśmy skrępowani. Jeśli szybką pożyczkę zaciągamy na przykład by zyskać pewność siebie i zdobyć wymarzoną pracę jest to dobra inwestycja.

Inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja

Jeśli właśnie starasz się o pracę marzeń- nie powinieneś się zastanawiać. Niewielka pożyczka może zdziałać cuda. Jeśli te pieniądze zainwestujesz w siebie czy to we wspomniany powyżej garnitur czy dodatkowy kurs doszkalający, albo czas by móc spokojnie zapłacić rachunki i szukać pracy, możesz być pewien, że będą to dobrze wydane pieniądze, które wkrótce się zwrócą.